Plus Gallery (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Type
sk: Typ

en: None
sk: Žiadne

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: All
sk: Všetky

en: Out of date
sk: Neaktuálne

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Note
sk: Poznámka

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Credit
sk: Kredit

en: About
sk: Informácie o

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.
