Plus Gallery (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Type
ta: வகை

en: None
ta: இல்லை

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Include
ta: உள்ளிணை

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: All
ta: எல்லா

en: Out of date
ta: நாட்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: %name must be a positive integer.
ta: %name கட்டாயம் நேர்குறி எண்ணாக இருக்க வேண்டும்.
