Plus Gallery (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: None
ast: Nengún

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: All
ast: Too

en: Out of date
ast: Ensin anovar
