Plus Gallery (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Type
cs: Typ

en: None
cs: Žádné

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: All
cs: Vše

en: Out of date
cs: Zastaralý

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Credit
cs: Kredit

en: About
cs: Popis

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.
