Plus Gallery (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Include
fr: Inclure

en: Exclude
fr: Exclure

en: All
fr: Tout

en: Out of date
fr: Non à jour

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Requirements
fr: Exigences

en: Credit
fr: Crédit

en: About
fr: À propos

en: Album title
fr: Titre de l'album

en: %name must be a positive integer.
fr: %name doit être un entier positif.

en: Access token
fr: Jeton d'accès

en: Image Field
fr: Champ image
