Plus Gallery (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Exclude
gu: બાકાત

en: All
gu: બધા

en: About
gu: વિશે
