Plus Gallery (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: None
hr: Nema

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Include
hr: Uključi

en: Exclude
hr: Isključi

en: All
hr: Svi

en: Out of date
hr: Zastarjelo

en: About
hr: Opis

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.
