Plus Gallery (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Type
kk: Тип

en: None
kk: Ешқайсысы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: All
kk: Барлық

en: Out of date
kk: Ескірген
