Plus Gallery (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
