Plus Gallery (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: None
th: ไม่มี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: All
th: ทั้งหมด

en: Out of date
th: ล้าสมัย

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: %name must be a positive integer.
th: %name ต้องเป็นจำนวนเต็มบวก
