Plus Gallery (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Type
tr: Tip

en: None
tr: Hiçbiri

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Include
tr: Dahil et

en: Exclude
tr: Çıkar

en: All
tr: Tümü

en: Out of date
tr: Güncel değil

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: About
tr: Hakkında

en: %name must be a positive integer.
tr: %name bir pozitif tam sayı olmalı.
