Plus Gallery (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Type
ar: النوع

en: None
ar: لا شيء

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Include
ar: يتضمن

en: Exclude
ar: إقصاء

en: All
ar: الكل

en: Out of date
ar: غير محدث

en: Requirements
ar: متطلبات

en: About
ar: حول

en: %name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون %name عدداً صحيحاً موجباً.
