Plus Gallery (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: None
bo: མེད།

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: %name must be a positive integer.
bo: %name་ནི་ངེས་པར་དུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཞིག་ཡིན་དགོས།
