Plus Gallery (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: None
ca: Cap

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: All
ca: Tot

en: Out of date
ca: Desactualitzat

en: Requirements
ca: Requeriments

en: About
ca: Detalls

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.
