Plus Gallery (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Type
de: Typ

en: None
de: Keine

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Include
de: Einschließen

en: Exclude
de: Ausschließen

en: All
de: Alle

en: Out of date
de: Veraltet

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Note
de: Hinweis

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: Credit
de: Haben

en: About
de: Über

en: %name must be a positive integer.
de: %name muss eine positive Ganzzahl sein.

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Image Field
de: Bildfeld

en: Access Token
de: Zugriffs-Token
