Plus Gallery (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Type
et: Liik

en: None
et: Puudub

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: All
et: Kõik

en: Out of date
et: Aegunud

en: Credit
et: Kreedit

en: About
et: Programmist

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.
