Plus Gallery (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: About
my: အကြောင်း
