PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Media
ar: ميديا

en: White
ar: أبيض

en: Gray
ar: رمادي

en: Apply
ar: تطبيق

en: Blue
ar: أزرق

en: Black
ar: أسود
