PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: White
da: Hvid

en: Gray
da: Grå

en: Apply
da: Udfør

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Black
da: Sort

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt
