PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Media
de: Medien

en: White
de: Weiß

en: Gray
de: Grau

en: Apply
de: Anwenden

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Black
de: Schwarz

en: Opacity
de: Deckkraft

en: Light
de: Hell

en: Dark
de: Dunkel
