PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Media
el: Μέσα

en: White
el: Λευκό

en: Gray
el: Γκρι

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Blue
el: Μπλε

en: Black
el: Μαύρο
