PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Gray
eo: Griza

en: Apply
eo: Apliku

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Black
eo: Nigra
