PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Media
es: Multimedia

en: White
es: Blanco

en: Gray
es: Gris

en: Apply
es: Aplicar

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Orange
es: Naranja

en: Black
es: Negro

en: Opacity
es: Opacidad

en: Light
es: Fina

en: Dark
es: Oscuro
