PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Gray
fi: Harmaa

en: Apply
fi: Käytä

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Black
fi: Musta

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma
