PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Media
fr: Média

en: White
fr: Blanc

en: Gray
fr: Gris

en: Apply
fr: Appliquer

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Black
fr: Noir

en: Opacity
fr: Opacité

en: Light
fr: Léger

en: Dark
fr: Sombre

en: Theme:
fr: Thème
