PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Media
he: מדיה

en: White
he: לבן

en: Gray
he: אפור

en: Apply
he: החל

en: Blue
he: כחול

en: Black
he: שחור
