PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Media
hu: Média

en: White
hu: Fehér

en: Gray
hu: Szürke

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Black
hu: Fekete

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Light
hu: Világos

en: Dark
hu: Sötét

en: Theme:
hu: Smink:
