PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: White
id: Putih

en: Gray
id: Abu-abu

en: Apply
id: Terapkan

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Orange
id: Oranye

en: Black
id: Hitam
