PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Gray
is: Grár

en: Apply
is: Virkja

en: Blue
is: Blár

en: Black
is: Svartur
