PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Gray
km: ប្រផេះ​

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Black
km: ខ្មៅ
