PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
