PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Gray
ku: بۆر

en: Blue
ku: شین

en: Black
ku: ڕەش
