PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: White
lt: Baltas

en: Gray
lt: Pilka

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Black
lt: Juoda

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
