PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Media
lv: Multivide

en: White
lv: Balts

en: Gray
lv: Pelēks

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Black
lv: Melns
