PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: White
pl: Biały

en: Gray
pl: Szary

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Black
pl: Czarny

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Light
pl: Jasny

en: Dark
pl: Ciemny
