PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Media
fa: رسانه

en: White
fa: سفید

en: Gray
fa: خاکستری

en: Apply
fa: تایید

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Opacity
fa: مبهمیت

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
