PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Media
ru: Мультимедиа

en: White
ru: Белый

en: Gray
ru: Серый

en: Apply
ru: Применить

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Black
ru: Чёрный

en: Opacity
ru: Прозрачность

en: Light
ru: Светлая

en: Dark
ru: Темный
