PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Media
sk: Médiá

en: White
sk: Biela

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Apply
sk: Použiť

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Black
sk: Čierna
