PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: White
sv: Vit

en: Gray
sv: Grå

en: Apply
sv: Applicera

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Black
sv: Svart

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt
