PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Media
th: สื่อ

en: Gray
th: สีเทา

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Black
th: สีดำ
