PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Media
ug: مېدىيا

en: White
ug: ئاق

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Black
ug: قارا
