PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Gray
af: Grys

en: Apply
af: Pas toe

en: Blue
af: Blou

en: Black
af: Swart
