PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Media
bg: Медия

en: Gray
bg: Сив

en: Apply
bg: Търси

en: Blue
bg: Син

en: Black
bg: Черен
