PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Media
ca: Multimèdia

en: White
ca: Blanc

en: Gray
ca: Gris

en: Apply
ca: Aplica

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Black
ca: Negre

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc
