PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Media
cs: Média

en: White
cs: Bílá

en: Gray
cs: Šedý

en: Apply
cs: Použít

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Black
cs: Černý

en: Opacity
cs: Neprůhlednost
