PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Gray
cy: Llwyd

en: Apply
cy: Ceisio

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Black
cy: Du
