PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Media
et: Meedia

en: White
et: Valge

en: Gray
et: Hall

en: Apply
et: Rakenda

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Black
et: Must
