PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Gray
eu: Grisa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Blue
eu: Urdina

en: Black
eu: Beltza
