PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Media
gl: Medios

en: White
gl: Branco

en: Gray
gl: Gris

en: Apply
gl: Aplicar

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Black
gl: Negro

en: Dark
gl: Escuro
