PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Media
hi: मीडिया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Blue
hi: नीला

en: Black
hi: काला
